REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Otwarcie biura posła Olejniczaka w Zgierzu

23 stycznia 2012r. o godzinie 18:00 w Centrum Obywatelskim przy ul. Długiej 27A miało miejsce uroczyste otwarciu biura poselskiego posła Cezarego Olejniczaka. Na spotkanie przybyło wielu członków i sympatyków SLD, lokalni samorządowcy, przedstawiciele mediów. Na uroczystości byli obecni m. in. Przewodniczący Rady Powiatu Zgierskiego – Józef Dziemdziela, Przewodniczący Rady Miasta Zgierza – Jarosław Komorowski, wicestarosta zgierski – Marcin Karpiński. Spotkanie przebiegło spokojnie i w bardzo miłej atmosferze.

Biuro poselskie Cezarego Olejniczaka mieści się od wczoraj na pierwszym piętrze Centrum Obywatelskiego w siedzibie SLD. Jest to drugie biuro tego posła, pierwsze znajduje się w Łowiczu przy ul. Mostowej.

Przypominamy, że Cezary Olejniczak urodził się 12.10.1972 r. w Łowiczu. Jest Absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma żonę i dwójkę synów. Jego brat Wojciech był Ministrem Rolnictwa w latach 2003-2005, Wicemarszałkiem Sejmu w latach 2007-2009, obecnie jest Europosłem. Drugi brat – Michał jest prawnikiem.
 
Cezary Olejniczak jest założycielem i Prezesem Stowarzyszenia, które prowadzi od 9 lat, przedszkole, szkołę podstawową i gimnazjum. Pełni również funkcję Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Waliszewie.
 
W latach 2002-2007 był dyrektorem Agencji Rynku Rolnego w Łodzi. Znany jest z wprowadzenia kwot mlecznych oraz programu „Szklanka mleka”. Od 2007 roku prowadzi własne gospodarstwo rolne gdzie produkuje owoce i warzywa.
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub