REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Otwarcie nowego sklepu Lidl w Łodzi

Już 25 sierpnia o godzinie 8:00 przy ul. Pomorskiej 75 otwarty zostanie czternasty sklep sieci Lidl w Łodzi. Z okazji otwarcia Lidl zapraszam do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
 
W nowym sklepie w Łodzi klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO. 
 
Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. 
 
 
W okresie od czwartku 25 sierpnia do niedzieli 4 września wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.
 
W sklepie Lidl w Łodzi znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach!
 
Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci. Na klientów czekać będzie smaczny poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Odbędą się także pokazy kulinarne. 
 
Sklep sieci Lidl w Łodzi zlokalizowany przy ul. Pomorskiej 75 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1240 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 90 miejsc parkingowych.
 
Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Łodzi – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.
 
W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 
 
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 
 
odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych 
gruntowe pompy ciepła 
oświetlenie LED w obiekcie oraz na terenach zewnętrznych 
 
 
Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Inne

Ciekawe artykuły