REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

"Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" z kabaretem Neo-Nówka – 12.04.2014

Kabaret NEO-NÓWKA oraz Agencja Artystyczna "Joanna" zapraszają 12 kwietnia 2014 r. o godzinie 20:00 na występ w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR, ul. Wschodnia 2 w Zgierzu.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. 

W programie zobaczymy postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić – autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”

Czas trwania programu to około 100 minut. Cena biletu wynosi 50 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Hali Dużej (pokój nr 2) ul. Wschodnia 2,  w Biurze Podróży Viva przy ul. Długiej 2 w Zgierzu, w Biurze Podróży Viva przy ul. Piłsudskiego 5 (Kino Silver Screen) w Łodzi lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujmowane są pod numerem tel: (41) 361-80-47. Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

Ilość miejsc ograniczona! Występ pod patronatem Prezydent Miasta Zgierza Iwony Wieczorek oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zgierzu. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.