REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pijana matka zajmowała się swoim trzytygodniowym dzieckiem

Dyżurny z Komisariatu Policji w Głownie odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Kopernika znajduje się nietrzeźwa kobieta sprawująca opiekę nad małym dzieckiem. Miało to miejsce 7 maja 2011 r. około godz. 22.00. Przybyli na miejsce głowieńscy mundurowi w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że w mieszkaniu znajduje się jego 36 – letnia konkubina, która jest pijana, awanturuje się i nie chce wpuścić go do mieszkania, w którym znajduje się ich wspólne trzytygodniowe dziecko.

Po wejściu do lokalu policjanci zastali leżącą na łóżku, znajdującą się pod znacznym wpływem alkoholu, kobietę. Wszelkie próby nawiązania z nią kontaktu słownego były bezskuteczne podobnie jak  pierwsze badanie stanu trzeźwości. Gdy policjanci weszli do drugiego pokoju zobaczyli spokojnie śpiące niemowlę. Podczas rozmowy z ojcem malucha okazało się, że kobieta od dawna ma problemy z alkoholem. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni, którzy zabrali trzytygodniowego chłopca do szpitala na badania. Później  maluch pod opieką ojca opuścił szpital.

36 -letnia kobieta została przewieziona do głowieńskiego komisariatu i tam zbadano jej stan trzeźwości. Wynik zaskoczył policjantów. Słaniająca się na nogach matka trzytygodniowego niemowlęcia miała aż 3,8 promila alkoholu. Z uwagi na okres laktacji, który przechodzi nie umieszczano jej w policyjnym areszcie. Dziś zapadnie decyzja co  do dalszych losów 36 – letniej kobiety. Informacja trafi do sądu rodzinnego.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a