REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Piknik dla podopiecznych MOPS w Mieście Tkaczy

Ostatni weekend okazał się dla pracowników Centrum Kultury Dziecka kolejnym wyzwaniem. Razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zgierzu CKD zorganizowało piknik dla uczestników Programu Aktywności Lokalnej „Razem więcej”, realizowanego w ramach projektu „Jestem potrzebny, chce być potrzebny”. Impreza odbyła się w malowniczej scenerii, bowiem w samym sercu (na dziedzińcu ) Miasta Tkaczy. Piknik udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego, z którego finansowany jest projekt MOPS.

Jak to na wszystkich imprezach na których pojawia się ekipa CKD nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Standardowo już pracownicy placówki z Rembowskiego 17 zabawiali dzieciaki mydlanymi bańkami, modelowaniem baloników oraz malowaniem buzi. Nie brakowało również rozrywek dla starszych uczestników imprezy. Rodzice także chętnie brali udział w przygotowanych konkursach i zabawach. Do dodatkowych atrakcji zaliczyć można było: ozdabianie muffinek, robienie latawców oraz udział w rodzinnej sesji fotograficznej. Sobotnie popołudnie wszystkim minęło szybko dzięki cyrkowcom ze Stowarzyszenia Kameleon oraz przedstawieniu teatralnemu, które zostało przygotowane przez Impresariat teatralny PACUŚ.

Mimo że pogoda na początku nie sprzyjała imprezie plenerowej to jednak parę kropel deszczu i kałuż nie przestraszyły uczestników, którzy dość licznie wzięli udział we wspólnej zabawie. Organizatorzy mają nadzieję, że następny wrześniowy piknik będzie równie udany jak nie lepszy.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub