REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Po McDonalds nie ma prawie śladu

 Prace nad rozbiórką restauracji McDonald’s w Zgierzu postępują w ekspresowym tempie. Ekipa remontowo-budowlana rozpoczęła rozbiórkę budynku w ubiegłym tygodniu. Dziś plac stoi już niemal pusty. Pozostały jeszcze resztki fundamentów.

O tym, że w tym miejscu była kiedyś restauracji amerykańskiej sieci świadczy tylko słup z charakterystycznym żółtym „M” w kształcie frytek oraz ogrodzenie. Niedługo firma, która współpracuje z siecią rozpocznie budowę całkowicie nowego dwupiętrowego budynku. Stary budynek nie spełniał dzisiejszych standardów. Do wnętrz dostawała się wilgoć, a ściany i podłoga gniły. Dodatkowy kłopot stanowiły lekkie podtopienia podczas ulewnych deszczy. 

 Nowy obiekt ma być gotowy i oddany w drugiej połowie października. Szybko, bo sieć nie może sobie pozwolić dłuższy przestój – każdy dzień to strata w dochodach.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,