REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci z Głowna zatrzymali mężczyznę, który pobił i okradł 41-latka.

8 marca 2014 r. o godz. 16.22 głowieńscy policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że kilka minut wcześniej w rejonie ul. Swoboda nad zalewem doszło do rozboju. Natychmiast na miejscu pojawili się mundurowi, którzy w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że został napadnięty i okradziony przez znanego mu mieszkańca Głowna. Funkcjonariusze sprawdzili pobliski teren i w okolicy parku miejskiego dostrzegli grupę mężczyzn, wśród której znajdował się podejrzewany. Zatrzymali 31-latka i przewieźli do komisariatu. Badanie stanu trzeźwości wykazało obecność 2, 72 promila alkoholu. Policjanci odzyskali również skradziony pokrzywdzonemu telefon komórkowy i kartę sim. Sprawca usłyszał zarzut rozboju za co grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.