REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ponad 7 mln złotych wygranej lotto padło w Grotnikach

Gracz kupił trzy zakłady na chybił trafił na jedno losowanie i trafił „szóstkę” (10, 12, 13, 14, 27, 47) w Lotto wartą dokładnie 7 241 577,40 złotych. Inwestycja kosztowała go 9 zł. Nagroda przysługuje mu w całości, ponieważ tego dnia była to jedyna „szóstka” w Polsce. To również dwudziesta wysoka wygrana w Lotto w tym roku. 

Szczęśliwa kolektura, w której zawarto zakład, mieści się w Grotnikach przy ul. Marszałkowskiej 27. Sobotnia wygrana zajęła dziewiąte miejsce na liście najwyższych wygranych w Lotto w tym roku, jest też pierwszą „szóstką” trafioną w województwie łódzkim w tym czasie.

Na razie nikt nie przyznał się do wygranej. Nie wiadomo więc, czy szczęście dopisało mieszkańcowi Grotnik czy jednej z przyjezdnych osób. Grotniki to bowiem popularna miejscowość wypoczynkowa dla mieszkańców Łodzi i okolic.

Lotto to ulubiona gra liczbowa Polaków. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty na antenie TVP Info oraz na www.lotto.pl o godzinie 22:15. Cena zakładu wynosi 3 złote. Aby odebrać nagrodę zwycięzca musi w ciągu 60 dni zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Obecnie na liście Lottomilionerów jest 781 osób.
 

Inne

Ciekawe artykuły