REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Postępowanie przeciwko właścicielowi punktów kasowych

Publikujemy komunikat Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu: Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia środków pieniężnych przeciwko właścicielowi punktów kasowych na terenie miasta Zgierza.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich pokrzywdzonych, którzy wpłacili swoje pieniądze na poczet opłat w niżej wymienionych punktach kasowych, a które nie wpłynęły na wskazane konta, o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu ul. Długa 58/60.
 
Adresy punktów kasowych:
 
  • Zgierz, ul. Kamienna 12
  • Zgierz, ul. Lechonia 4
  • Zgierz, ul. Aleksandrowska 10
 
Kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP Zgierz – 42 714 22 22, 714 22 69. 
 
Dodatkowe telefony – 42 714 22 00 lub 42 714 22 01
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a