REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pożar na Mielczarskiego

W poniedziałek około godziny 11.00 wybuchł pożar w pustostanie znajdującym się przy ulicy Mielczarskiego. Na miejsce przybyło osiem zastępów straży pożarnej, funkcjonariuszom udało się opanować ogień zanim rozprzestrzenił się na znajdujący się obok budynek przedszkola. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie dzieci ewakuowano, specjalnie podstawionymi autobusami przewieziono je do Centrum Kultury Dziecka.

 
Straty spowodowane pożarem są w tym momencie trudne do oszacowania, podczas akcji gaśniczej uszkodzono część dachu w budynku gdzie znajduje się przedszkole. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia przez osoby bezdomne. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.