REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pożegnanie lata z food truckami w Zgierzu

Już 9 września do Zgierza powrócą miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 9, 10, 11 września 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków na zakończenie sezonu foodtruckowego. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie w Parku Miejskim w Zgierzu. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 9-11 września. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. 

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. 

Zlot odbędzie się w Parku Miejskim przy ul. Piątkowskiej. 

Piątek: 12:00- 21:00

Sobota: 12:00-21:00

Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/1336144223581703/?ref=newsfeed

Inne

Ciekawe artykuły