REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracownia Jogi w Zgierzu – nie tylko dla joginek (artykuł sponsorowany)

Jeśli szukasz równowagi ciała, umysłu i duszy – warto odwiedzić zgierską Pracownię Jogi. W trakcie zajęć można zmierzyć się ze swoimi słabościami i zacząć czerpać radość z życia – po prostu poczuć się dobrze.

W Zgierzu zajęcia z jogi prowadzi Agnieszka Robakiewicz. Jej pracownia mieści się na pl. Jana Pawła II pod nr 3. To miejsce, gdzie można spotkać ciekawych ludzi, odkryć uśpione pokłady swoich możliwości oraz dokonać milowego kroku w stronę swojego rozwoju.

Zapraszam uczestników, aby wyszli przeciw swoim marzeniom i pokochali siebie dzięki jodze. Myślisz sobie: Joga? Nie… to nie dla mnie… nie lubię nudy i siedzenia w jednej pozycji… Joga? Nie… w życiu nie stanę na głowie i nie wykonam tych dziwnych ćwiczeń. Jeśli któryś model myślenia jest Ci znany, przyjdź i sprawdź, bo być może się mylisz – zachęca Agnieszka Robakiewicz. – Jest tylko jeden typ człowieka, który nie może uprawiać sztuki, którą jest joga… To człowiek leniwy – dodaje z uśmiechem.

Prowadząca od wielu lat zajmuje się pracą z ciałem i umysłem, wykorzystując wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii wysiłku popartą praktyką oraz filozofią sztuk jogicznych.

Wypracowała swój elastycznym, autorski system który stawiają nacisk na indywidualność i dopasowanie do możliwości oraz uwarunkowań fizycznych każdego z uczniów.

Więcej informacji na:

www.agnieszkarobakiewicz.pl

https://www.facebook.com/RobakiewiczAgnieszka

Zapraszamy do Pracowni Jogi, pl. Jana Pawła II nr 3 (parter – wejście od podwórka). tel. 533 606 377

 

 

Inne

Ciekawe artykuły