REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski pracownikiem w firmie Amagraf

 Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski spędził cały dzień w firmie Amagraf jako pracownik na stanowisku przedstawiciela handlowego tej firmy. Niecodzienne wydarzenie było efektem licytacji WOŚP, którą przygotował Urząd Miasta Zgierza. Firma działając w szczytnym celu wygrała licytację.

 
Nowy "pracownik" stawił się w biurze Amagraf punktualnie o godzinie 8, w piątek 22 stycznia 2016. Po krótkiej odprawie pracownicy wyruszyli w delegację aby odwiedzić firmy oraz instytucje publiczne: Neks, Deante, Kuchinox, TBS, Atlas, WDX S.A., PUP Zgierz, Urząd Gminy Zgierz, Wod-Kan Zgierz, Sawo, Nowa Elektro, ZPK Markab, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Starostwo Powiatowe w Zgierzu, Filter Service oraz PION Serwis.
 
Łącznie było to 17 miejsc więc prezydent nie miał “taryfy ulgowej”. Pomimo dużej ilości spotkań pamiętał także o swoim udziale w obchodach rocznicy Powstania styczniowego. 
 
Po całej akcji Prezydent nie ukrywając zadowolenia napisał "…właściciele firmy mieli doskonały pomysł jak ten dzień zorganizować… Śmiało można powiedzieć, że tego dnia została zjednoczona cała zgierska przedsiębiorczość, poprzez współpracę w organizacji tego dnia, jak również poprzez wizyty w zgierskich przedsiębiorstwach. Świetna promocja zgierskiej przedsiębiorczości !!! Z całego serca chciałbym podziękować za wspólnie spędzony dzień… Było to dla mnie ogromne doświadczenie. Koniecznie do powtórzenia !!!"
 
Firma Amagraf mieści się w Zgierzu ale obsługuje klientów z całej polski w zakresie dostawy i serwisu technicznego urządzeń drukujących, introligatorskich oraz dostarczania materiałów do druku. Firma obsługuje biura, urzędy, zakłady poligraficzne oraz drukarnie. Pracownicy firmy wielokrotnie angażowali się w akcje charytatywne oraz w pomoc w organizacji imprez dla dzieci na terenie miasta. Właściciele firmy zapowiadają, że nie jest to ostatnia akcja tego typu.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Pozimowe sprzątanie ulic

Służby oczyszczania miasta rozpoczęły akcję usuwania zaległego piachu czy śmieci, które po zimie zostały na zgierskich chodnikach i ulicach. W każdym tygodniu sprzątany będzie inny

Działanie kontrolne – Prędkość

19 maja 2023 roku na drogach całego kraju policjanci przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Policjanci ruchu drogowego z całego garnizonu łódzkiego, a w szczególności mundurowi

Marcin Gortat Camp 2023 w Zgierzu

Już w czerwcu 2023 roku Marcin Gortat powróci do Zgierza! Pięć miast w Polsce (Zgierz, Łódź, Chorzów, Sosnowiec, Stargard) znalazły się w tym roku na