REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Przedszkole ,,Słoneczny Dom" zagrało z WOŚP

W piątek 9 stycznia w Miejskim Przedszkolu nr 9 ,,Słoneczny Dom” po raz drugi zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mali i duzi mogli przyjść do przedszkola i za symboliczne wrzucenie do puszki wziąć udział w jednej z zabaw. 
 
Były zajęcia ruchowe –  zumba, tor przeszkód, sherborne. Można też było pomalować sobie buzię oraz zjeść pyszne ciacho. Wszyscy brali udział w loterii, w której każdy los wygrywał. Jednocześnie w rytm muzyki i zdjęć z przedszkolnych imprez wyświetlanych na ekranie przez cały czas prowadzona była licytacja. Dzięki ogromnej hojności ofiarodawców licytowano między innym złote i srebrne serca, karnety i wejściówki na rożne atrakcje, rękodzieło, ręcznie malowane obrazy, gadżety elektroniczne, zegary, torty i wiele innych wspaniałych  rzeczy. 
 
Wszyscy, którzy wzięli udział w imprezie wykazali się wielkim sercem i nie żałowali pieniędzy na ten szczytny cel przy tym doskonale się bawiąc. Imprezę Orkiestrową z takim rozmachem udało się zorganizować dzięki pomocy wielu osób, niezastąpionemu Radkowi, Pani Dyrektor Przedszkola, Wspaniałym Rodzicom i Pracownikom Przedszkola, Radzie Rodziców, Sztabowi Zgierskiej Orkiestry, a przede wszystkim dzięki naszym Kochanym Dzieciakom, którzy napędzały tą imprezę. 
W przedszkolu ,,Słoneczny Dom” udało się zebrać 3908 zł, a to jest naprawdę doskonały wynik!
 
Mamy nadzieję, iż granie z Orkiestrą zagości na stałe w Przedszkolu i grać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej.
 

Inne

Ciekawe artykuły