REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Przywiózł skradzionego z Niemiec mercedesa…

Mieszkaniec powiatu zgierskiego został zatrzymany i osadzony w areszcie w związku z kradzieżą mercedesa sprintera na terenie Niemiec. 

Łowiccy policjanci dzięki współpracy z policją niemiecką, Strażą Graniczną w Świecku oraz policją ze Świecka odnaleźli mercedesa sprintera, który został skradziony na terenie Niemiec kilka dni temu – 17.02.2011 r. Pojazd został ujawniony we wsi Kalenice w gminie Łyszkowice. Sprawdzony został przez funkcjonariuszy, którzy potwierdzili, że auto zostało skradzione z Frankfurtu. Pojazd zabezpieczony został na parkingu strzeżonym, a policjanci pracowali nadal nad ustaleniem właściciela auta oraz sprawców kradzieży.

Zebrany materiał w tej sprawie pozwolił na zatrzymanie 31-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego. Podejrzanemu przedstawiono zarzut kradzieży mercedesa na terenie Niemiec. Mężczyzna ten decyzją Sądu Rejonowego w Łowiczu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Do sprawy zatrzymano również 30-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, który pomógł w ukryciu tego auta. Po przedstawieniu zarzutu Prokurator Rejonowy w Łowiczu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Pojazd zostanie zwrócony właścicielowi. Policjanci ustalają współsprawców kradzieży.

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego

KONCERT SARIUS

Data wydarzenia:15.04.2023, godz. 18:00Organizator:Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w ZgierzuMiejsce wydarzenia:„Stary Młyn” – ul. Długa 41a (sala widowiskowa)Z koncertem w Zgierzu wystąpi SARIUS – Facebook wydarzenia