REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puszką farby w posła

W niedzielne popołudnie (19.09.2010 r.) po raz kolejny obiektem wandali padło biuro poselskie Artura Dunina (posła z ramienia PO). Tym razem nieznani sprawcy oblali puszką brązowej farby baner posła, a także drzwi oraz tablicę informacyjną. Efekt? Brązowe kleksy oraz zacieki, których trudno będzie się pozbyć. Straty wyceniane zostały na ponad 2,5 tys. zł.

Przypomnijmy, że na początku sierpnia baner reklamowy posła został oszpecony, po tym jak nocą pojawił się na nim czerwony napis "Rozwodnik". Stało się tak w dzień po oficjalnym ogłoszeniu kandydatury posła Dunina na urząd Prezydenta Miasta Zgierza z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Zdarzenie ma najprawdopodobniej związek ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi – mówi Piotr Ogrodowczyk, asystent posła. Na miejscu szybko zjawiła się straż miejska oraz policja. Tym razem dochodzenie prowadzić będą śledczy z Wojewódzkiej Komedy Policji w Łodzi. Pobrali odciski palców z puszek po farbie jakie zaleziono w pobliżu – dodaje Ogrodowczyk.

Do zdarzenia doszło w biały dzień około godz. 14.00 na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum miasta, zapewne na oczach kilku świadków.

 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,