REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Radna Zielińska rezygnuje z PO

Z 8 do 7 zmniejszył się klub radnych Platformy Obywatelskiej w Zgierzu. Justyna Zielińska, dotychczasowa radna Zgierza PO rezygnuje z członkowstwa w partii. 17 kwietnia złożyła pisemną rezygnację na ręce Wojciecha Budziarskiego, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Koło w Zgierzu. 
"Swoją rezygnację motywuję narastającą od dłuższego czasu nieprzychylną atmosferę wokół mojej osoby, która swoje źródło ma w moim przekonaniu w odmiennym od moich koleżanek i kolegów radnych rozumieniu służby mieszkańcom naszego miasta. Dla mnie najważniejszym w pełnieniu mandatu powierzonego mi przez wyborców, jest działanie w zgodzie ze swoim sumieniem i przekonaniami., a nie partyjny koniunkturalizm i realizacja strategii wymierzonych w politycznych przeciwników (…)" – czytamy w piśmie rezygnacyjnym datowanzm na 17 kwietnia 2012 r. Justyna Zielińska powołuje się także na ciągłe oskarżenia o brak lojalności a także objawy wrogości ze strony niektórych członków zgierskiej PO. 
Obecnie klub radnych PO w Zgierzu liczy siedem osób. W jego skład wchodzą: Beata Świątczak, Aleksander Frach, Marek Hiliński, Katarzyna Kupis-Wojciechowska, Tomasz Kupis, Bożena Palmowska, Zdzisław Sobczak.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a