REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Recital Anny Paszkowskiej – Piosenka aktorska z Paryżem w tle… 4.02.2012

Zapraszamy do MOKu na recital Anny Paszkowskiej, jednej z aktorek teatru Orfa. Znana zgierzanom z działalności kulturalnej prowadzonej na rzecz Zgierza, zarówno w roli artystki, jak i organizatorki.

Już w najbliższą sobotę (4 lutego) o godz. 19:00 w Sali Teatralnej im. Artura Mikulskiego w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Mielczarskiego 1), Anna zaprezentuje to, w czym czuje się najlepiej, czyli piosenkę aktorską. Tym razem usłyszymy sporą dawkę piosenek francuskich. W programie umieszczono również utwory o nieco innym charakterze i stylu.
 
Wstęp na koncert "Piosenka aktorska z Paryżem w tle…" jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona (60). Można dokonywać rezerwacji. 
 
więcej kulturalnych wydarzeń na www.mokzgierz.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a