REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Relacja z zebrania sprawozdawczo-wyborczego Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego "Grota"

18-ego marca bieżącego roku w Muzeum Miasta Zgierza odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego "Grota", który działa przy naszej placówce. Na spotkanie przybyli prof. Maria Blomberg, Przewodnicząca Rady Programowej KH im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w okręgu łódzko-kaliskim, dr Joanna Żelazko, Naczelnik Biura Edukacji Publicznej łódzkiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej oraz Antoni Galiński, koordynator KH im. Stefana Roweckiego „Grota” w okręgu łódzko-kaliskim. W spotkaniu brał również udział dotychczasowy zarząd KH im. Stefana Roweckiego „Grota” z Jackiem Klimczakiem na czele oraz pozostali członkowie klubu. Nie było niestety z przyczyn zdrowotnych dr. Mariana Kobosa, który pełnił funkcję członka ustępującego zarządu.

Po ustaleniu planu i regulaminu spotkania oraz uzyskaniu kworum Jacek Klimczak, Przewodniczący Zarządu Klubu w Zgierzu przedstawił sprawozdanie z trzyletniej działalności klubu w Zgierzu. Sprawozdanie było opatrzone prezentacją zdjęć z poszczególnych spotkań z prelegentami.

Następnie klubowicze, zarząd i goście przeszli do części wyborczej zebrania. Nowym przewodniczącym, co nam jest niezmiernie miło ogłosić, został Robert Starzyński, Dyrektor naszego muzeum. Poza nim, do zarządu weszli jeszcze dotychczasowy przewodniczący oraz Adam Zamojski i Maciej Rubacha. Nowy zarząd będzie można poznać na kolejnym spotkaniu klubu, które odbędzie się: 9 kwietnia br. o godz.14:00, tradycyjnie w sali konferencyjnej MMZ.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.