REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Remont w zgierskim żłobku

 Dobiegają końca przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Miejskim Żłobku. Trzy nieużywane do tej pory pomieszczenia zaadaptowane zostały na zmywalnie. Za kwotę nieco ponad 30 tys. zł przeszły generalny remont, a każde z nich wyposażone zostało w: szafę przelotową na naczynia, zmywarkę oraz rozdrabniacz odpadów. Przed remontem w żłobku była tylko jedna taka zmywalnia. Teraz każda z grup ma swoją.

 
– Będzie lepsza organizacja i sprawniejsza praca – mówi Anna Kruczek dyrektor Miejskiego Żłobka. Spełnimy rygorystyczne wymogi Sanepidu – dodaje pani dyrektor.
 
Od września do trzech grup żłobkowych uczęszczać będzie 90 maluchów. W ramach przygotowań na ich przyjęcie, udekorowano do tej pory gładkie ściany sali do leżakowania. Pojawiły się kolorowe postacie z bajek Disneya oraz Pingwinów z Madagaskaru.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu