REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Siemanko Mixtape – premiera płyty zgierskich raperów

Mars/Kubinho – to duet młodych, dobrze rokujących raperów ze Zgierza. Swoją przygodę z rapem rozpoczęli w 2008 r. Kubinho startował w wielu bitwach freestylowych, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich, zajmując w nich wysokie miejsca. Dla Marsa początkiem muzycznych działań było współtworzenie zespołu Stylistyka live!, z którym koncertował w latach 2009-2010. Na 18 marca 2011 r. zaplanowali premierę swojego pierwszego albumu – Siemanko Mixtape.

Pomysł na "Siemanko Mixtape" zrodził się pod koniec 2010 r. Utwory zostały nagrane na podkładach instrumentalnych, a na płycie nie zabrakło gości. Swoje "szesnastki" zaprezentowali Villmar oraz Partizan. Materiał, na pierwszą dla obu mc’s płytę, został zrealizowany w NNW Studio na początku 2011 r. 
 
Mars Kubinho – Siemanko Mixtape Promomix
 
– Planujemy promować płytę przez wszelakie portale społecznościowe, a także przez umieszczenie jej na naszym serwerze pod adresem www.nnwlab.pl – mówi Robert Laskus. – Póki co strona jest w budowie natomiast służy jako serwer, na którym umieściliśmy płytę. 
 
Zachęcamy do sprawdzenia płyty Mars/Kubinho "Siemanko Mixtape”, która już dziś dostępna jest do pobrania pod adresem www.nnwlab.pl. Za tydzień zostanie wydane w formie fizycznej. Zapraszamy również na profil chłopaków: www.myspace.com/nnwlab
 
Portal WirutalnyZgierz.pl jest jednym z patronów medialnych premiery płyty „Siemanko Mixtape”.
 
Lista utworów:
1. Zamach sceny
2. Daj zrobić hajs (feat. Villmar)
3. Moralność
4. Betonowa Wiara
5. Populizm
6. Populistyczny Skit
7. Siemanko (feat. Partizan)
8. Nie wołam o pomoc
9. To, co daje mi kopa
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność