REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkania władz Zgierza z mieszkańcami w sprawie zasad gospodarowania odpadami

Urząd Miasta Zgierza organizuje spotkania z mieszkańcami w sprawie zasad gospodarowania odpadami. Spotkania obywać się będą w terminie od 6 do 27 maja 2013 r. Pełny harmonogram oraz lokalizacje spotkań dla poszczególnych osiedli zamieszczamy w załączonym niżej pliku pdf.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie