REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie autorskie z Mariuszem Maraskiem – 21.03.2014

Klub imienia Romana Dmowskiego zaprasza w piatek 21 marca 2014 r. o godzinie 17:30 na spotkanie autorskie z Mariuszem Maraskiem – historykiem, socjologiem, autorem książki "Narodowiec, katolik, radykał. Życie i działalność Kazimierza Kowalskiego (1902-1942)". Kazimierz Kowalski był w latach 1938-39 prezesem Stronnictwa Narodowego. W czasie okupacji działał w podziemnym SN. Aresztowany przez Niemców, został rozstrzelany 20 marca 1942 roku w tzw. "egzekucji stu" na zgierskim Placu Stodół. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Parku Kulturowego "Miasto Tkaczy" przy ul. ks. Rembowskiego 1. Wykład odbywa się z racji 72. rocznicy śmierci Kazimierza Kowalskiego w tzw. "egzekucji Stu" na Placu Stodół w Zgierzu, przypadającej 20 marca.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.