REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie Wigilijne w Zgierzu – 14.12.2014

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkich mieszkańców Zgierza serdecznie zapraszamy na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia, na Placu Jana Pawła II, w godzinach 10.00-15.00. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas wydarzenie dostarczy wszystkim zgierzanom niezapomnianych chwil w tym pięknym i magicznym przedświątecznym czasie.

W programie:

  • Chatka Świętego Mikołaja: spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami, mikołajowa poczta, loteria z prezentami, świąteczne  warsztaty i animacje, aromatyczne herbaty z elfiego imbryczka.
  • jarmark bożonarodzeniowy (stragany z przysmakami, wędlinami, miodami, chlebami, dekoracjami świątecznymi, biżuterią, zabawkami, decupage, etc.)
  • koncert kolęd
Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.