REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sprawcy rozboju z Ozorkowa aresztowani

W poniedziałek 29.11.2010 roku Sąd Rejonowy w Zgierzu zastosował wobec trzech sprawców rozboju środek zapobiegawczy w postaci  tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Do rozboju doszło 25.11.2010 r. w Ozorkowie przy ul. Kościuszki. Do mieszkania jednego z pokrzywdzonych weszło trzech mężczyzn, którzy używając drewnianej pałki dotkliwie pobili właściciela mieszkania i dwóch jego znajomych, którzy w tym czasie u  niego przebywali. Jeden ze sprawców lustrem uderzył w głowę 41 letniego właściciela mieszkania. Sprawcy  używając noża zmusili go do wydania portfela z pieniędzmi, dokumentów, papierosów i butelki alkoholu. Po tym fakcie jak gdyby nigdy nic wyszli z mieszkania.
 
Ozorkowscy kryminalni już następnego dnia po zdarzeniu zatrzymali rozbojarzy. Wszyscy trzej w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, widok policjantów nie był dla nich zaskoczeniem. Każdy z nich był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Jeden z zatrzymanych mężczyzn ma 23 lata, pozostali mają 28 lat.
 
29 listopada 2010 r. Sąd Rejonowy w Zgierzu zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci  tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za rozbój z użyciem noża grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od