REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Stylowe i praktyczne, czyli świece zapachowe Yankee Candle

 

Yankee Candle to amerykański producent i sprzedawca świec zapachowych, świeczników oraz różnego rodzaju akcesoriów. Firma podbiła światowy rynek głównie dzięki świecom zapachowym.

Dlaczego zapachy świec Yankee Candle są tak intensywne i długo się utrzymują? 

Jakość świec zapachowych Yankee Candle wynika głównie z tego, że do środka wlewane jest dużo różnych olejków eterycznych. W ten sposób wosk nie jest w stanie szybko ich wszystkich wchłonąć. Z tego względu również widoczne jest na świecach marmurkowanie.

Składniki, z których produkowane są świeczki Yankee Candle to najwyższej jakości naturalne surowce. Knot także jest w stu procentach bawełniany i nie zawiera żadnych toksycznych, szkodliwych substancji.

Olejki eteryczne zawarte w świecach zapachowych poddawane są rygorystycznym testom laboratoryjnym oraz normom bezpieczeństwa. Sam wosk natomiast jest wysoko rafinowany, dzięki czemu pozbawiony jest wszelkich zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć niekorzystnie na zdrowie człowieka, tak jak to jest w przypadku tanich świec niewiadomego pochodzenia. Wszystkie elementy świecy umieszczane są w specjalnych słojach, które wykonane są z odpornego na płomień szkła. Warto wiedzieć również o tym, że podczas produkcji, każdy knot prostowany jest ręcznie, dzięki czemu zawsze równo się spala. 

Rodzaje świec zapachowych Yankee Candle

Sampler Yankee Candle – to mała świeczka, w której nie zastosowano szklane osłony. Można taką osłonę nabyć oddzielnie, ale także bez problemu można postawić świecę na podstawce. Dobrym rozwiązaniem są specjalne świeczniki, które wykonane są w różnych kolorach, dzięki czemu świetnie się prezentują, a także są świetnym sposobem na prezent. Świeczka pali się do 10 godzin.

Woski, tarty, tartoletki Yankee Candle – tarty czy tartoletki to produkt wykonany z samego wosku, w którym zamknięte zostały olejki eteryczne. Występuje najczęściej w kształcie tarty, ale również można je nabyć w kształcie słoiczków. Nie posiadają one knota i dlatego do ich palenia niezbędny jest podgrzewacz, nazywany kominkiem. Spalony wosk starcza na około 8 godzin palenia.

Tealighty zapachowe Yankee Candle – te świece zapachowe można nabyć najczęściej w opakowaniach po 12 sztuk. Umieszczone są w szklanych pojemniczkach i unoszą się na wodzie. Uwalniają bardzo przyjemny zapach w całym domu. Jedna sztuka starcza na około 4-6 godzin aromatycznego palenia.

Innymi produktami dostępnymi w sprzedaży są dyfuzory zapachowe, które najprościej mówiąc są pałeczkami zapachowymi. Bardzo dobrze sprawdzają się w domu, w sypialni i łazience, ale także można je wykorzystać w biurze.

Najbardziej rozpoznawalnymi świecami zapachowymi Yankee Candle są te umieszczone w słojach. Występują w rozmiarze małym, średnim i dużym. Małe świeczki palą się nawet 40 godzin, średnie około 90 h, natomiast te największe nawet 150 godzin.

W ofercie dostępne są także zapachy elektryczne, które najlepiej sprawdzają się w korytarzach oraz w wejściach do mieszkania. Yankee Candle stworzył także zapachy do samochodu, dzięki czemu każdy może sprawić, iż jego pojazd będzie pachniał dowolnie wybranym przez siebie zapachem.

Gdzie najlepiej zamówić świece zapachowe Yankee Candle?

Zamówienia najlepiej jest złożyć w sprawdzonym sklepie, gdzie otrzymamy gwarancję, iż świeczki pochodzą od producenta Yankee Candle. Tego rodzaju sklep można znaleźć w wielu większych miastach, ale najszybciej można dokonać zamówienia przez internet. 
Jednym ze sprawdzonych sklepów online jest goodies.pl, gdzie dostępne są świece, woski, kominki, odświeżacze, lampy katalityczne oraz różnego rodzaju akcesoria. W ten sposób można będzie w jednym miejscu złożyć kompletne zamówienie i cieszyć się z pięknie pachnącego mieszkania, biura czy samochodu. 

 

Inne

Ciekawe artykuły