REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Szykują się do drugiej rundy ligi kartingowej

Już w najbliższy czwartek kolejna runda Łódzkiej Ligi Kartingowej. Po pierwszych zawodach cyklu, które odbyły się ostatniego dnia października, tym razem należy się spodziewać nie mniejszych emocji. Zawodnicy szlifują swoją formę w każdej wolnej chwili, by do perfekcji opanować optymalny tor jazdy na zgierskim torze. Uzyskiwane przez nich czasy pozwalają wierzyć, że walka będzie stała na bardzo wysokim poziomie.

 
Ponadto już dziś wiadomo, że do drugiej rundy przystąpi większa liczba osób niż poprzednio – po sukcesie 1. eliminacji zainteresowanie kolejnymi zawodami jest tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć pulę miejsc do dwudziestu pięciu. Zmieni to delikatnie formułę rozgrywania zawodów, ale tylko w początkowej fazie turnieju.
 
Na chwilę obecną pozostały dwa wolne miejsca. Koszt udziału w zawodach to 45zł. Cena obejmuje udział w treningu, kwalifikacjach i ćwierćfinale – łącznie 20 minut jazdy. W razie osiągnięcia dobrego rezultatu, niewykluczony jest udział w wyścigach finałowych. Dla najlepszych przewidziano medale i drobne upominki. Zapisy i informacje na temat zawodów dostępne na stronie internetowej organizatora (www.reventon.net.pl), w kasie toru lub pod numerem telefonu 42 279 79 00.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub