REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Szykują się do drugiej rundy ligi kartingowej

Już w najbliższy czwartek kolejna runda Łódzkiej Ligi Kartingowej. Po pierwszych zawodach cyklu, które odbyły się ostatniego dnia października, tym razem należy się spodziewać nie mniejszych emocji. Zawodnicy szlifują swoją formę w każdej wolnej chwili, by do perfekcji opanować optymalny tor jazdy na zgierskim torze. Uzyskiwane przez nich czasy pozwalają wierzyć, że walka będzie stała na bardzo wysokim poziomie.

 
Ponadto już dziś wiadomo, że do drugiej rundy przystąpi większa liczba osób niż poprzednio – po sukcesie 1. eliminacji zainteresowanie kolejnymi zawodami jest tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć pulę miejsc do dwudziestu pięciu. Zmieni to delikatnie formułę rozgrywania zawodów, ale tylko w początkowej fazie turnieju.
 
Na chwilę obecną pozostały dwa wolne miejsca. Koszt udziału w zawodach to 45zł. Cena obejmuje udział w treningu, kwalifikacjach i ćwierćfinale – łącznie 20 minut jazdy. W razie osiągnięcia dobrego rezultatu, niewykluczony jest udział w wyścigach finałowych. Dla najlepszych przewidziano medale i drobne upominki. Zapisy i informacje na temat zawodów dostępne na stronie internetowej organizatora (www.reventon.net.pl), w kasie toru lub pod numerem telefonu 42 279 79 00.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a