REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Triumf powiatowych łuczników

W minioną środę na boisku w Szczawinie (gmina Zgierz) niespełna 100 młodych łuczników rywalizowało w „Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 2014” pod patronatem Starosty Zgierskiego. Impreza sportowa zorganizowana przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Czerniawka” zgromadziła zawodników z województw świętokrzyskiego i łódzkiego. Powiatowe kluby łucznicze reprezentowało ok. 40 zawodników z: LUKS „Czerniawka”, UKS „Piątka” w Zgierzu oraz KS „Boruta” Zgierz.

Zmagający się z dość silnym wiatrem łucznicy rywalizowali na dystansach 20 i 40 metrów. Patrząc na wyniki klasyfikacji klubowej powiatowi zawodnicy mają powody do dumy, ponieważ łucznicy z „Piątki” stanęli na podium, a tuż za nimi uplasowali się zawodnicy z „Boruty”. Zespół gospodarzy zajął szóste miejsce. Zwycięskim młodzikom gratulacje i nagrody wręczył Wicestarosta Zgierski Marcin Karpiński, reprezentujący głównego sponsora mistrzostw.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,