REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Uważaj na drogowe akcje Policji

 W sobotę policja w woj. łódzkim przeprowadziła akcję „Prędkość”. Było więcej niż zwykle patroli, a kontrole miały na celu wychwycenie piratów drogowych. Podobne akcje nastawione na niezważających na ograniczenie prędkości będą przeprowadzone 16 lipca, 29 sierpnia i 1 października. 

Z kolei warto zanotować w kalendarzu, że 14 sierpnia, 28 listopada i 18 grudnia to dni walki z kierowcami, którzy prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu lub narkotyków. 

20, 26 lipca, 23 września i 14 października to daty szczególnie ważne dla tych za kierownicą autobusów i TIRów. 
Policja otwarcie informuje o swoich akcjach mając na celu działania prewencyjne. Jeśli to nie pomoże kary za wykroczenia będą surowe. 
 
Przez cały okres wakacji funkcjonariusze zachęcają rodziców do zgłaszania do kontroli autorów mających wieść ich pociechy. Policjanta ocenią ich stan techniczny oraz trzeźwość kierowców.   
 

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego

KONCERT SARIUS

Data wydarzenia:15.04.2023, godz. 18:00Organizator:Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w ZgierzuMiejsce wydarzenia:„Stary Młyn” – ul. Długa 41a (sala widowiskowa)Z koncertem w Zgierzu wystąpi SARIUS – Facebook wydarzenia