REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Jogą – 18.08 – 27.08.2014 (artykuł sponsorowany)

Jeśli chcesz osiągnąć harmonię ciała i umysłu, spędzić wakacje w nietuzinkowy sposób, odkryć nieznany świat jogi i pogłębić wiedzę na temat sztuki opierającej się na harmonii ciała, umysłu i duszy, a także wzmocnić, uelastycznić i zrelaksować swoje ciało w nieinwazyjny sposób odkryć swoje możliwości oraz usystematyzować i wzmocnić swoją praktykę, to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjazd wakacyjny w dniach 18 sierpnia – 27 sierpnia br. Miejscem pobytu jest cicha i spokojna wieś Bobolin (www.muszelka.bobolin.pl). Zakwaterowanie wraz z kursem jogi – 830 zł.

W planie: Vinyasa Joga, Pranayama – sesje oddechowe, Joga Nidra – joga snu, medytacje.

Liczba miejsc ograniczona! Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki 300 zł.

Więcej informacji: www.agnieszkarobakiewicz.pl, tel. 533 606 377.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.