REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacyjne kursy językowe dla każdego (artykuł sponsorowany)

Wakacje rozpoczęły się na dobre, dla tych jednak, którzy w ciągu roku nie mieli zbyt wiele czasu na naukę języków obcych, szkoła językowa Language Station w Zgierzu (ul. Musierowicza 3C, 1 piętro) proponuje kursy wakacyjne. Co roku cieszą się one dużą popularnością. Na zajęcia uczęszczają zarówno „starzy słuchacze” jak i nowi.

Właśnie ruszył wakacyjny kurs z języka włoskiego, odbyła się już pierwsza lekcja. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18.00-20.00. W trakcie kursu zostanie zrealizowany materiał całego semestru. Od środy (6 lipca) startuje kurs z języka hiszpańskiego i angielskiego – od podstaw. Do każdej z grup można jeszcze dołączyć.

Wakacyjnie, uczyć się w Language Staton można na 3 sposoby:
1) Kurs standardowy dla osób, które podczas wakacji nie chcą wypaść z rytmu nauki języka lub chcą ją rozpocząć w standardowym trybie. To doskonały sposób na to, aby nadrobić zaległości i przyspieszyć tempo nauki języka obcego.
Tryb: 10 spotkań x 120 min.
System: 2 x w tyg.
Czas trwania: 1 miesiąc
Cena: 320 zł

2) Kurs intensywny, dla chcących efektywnie wykorzystać swobodniejszy okres wakacyjny oraz osób mających duży zapał do nauki, a niewiele czasu. Kurs daje możliwość zrealizowania materiału przewidzianego na semestr nauki w miesiąc.
Tryb: 15 spotkań x 120 min.
System: 3 x w tyg.
Czas trwania: 1 miesiąc
Cena: 400 zł

3) „Language to go” – dla tych, którzy chcą poczuć swobodę językową na urlopie i nauczyć się jedynie podstawowych zwrotów przydatnych na wyjazdach wakacyjnych. Kurs opiera się na konwersacjach, dzięki którym bez problemu porozumiesz się na lotnisku, w recepcji hotelowej czy zamówisz obiad w restauracji.
Tryb: 10 spotkań x 90 min.
System: 2 x w tyg.
Czas trwania: 1 miesiąc
Cena: 220 zł

Kursy rozpoczynają się od lipca, zapisy jeszcze trwają.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.languagestation.pl oraz pod nr tel. 500 404 412.

Przypomnijmy, że Ośrodek Doskonalenia Języków Obcych Language Station to młoda i prężnie działająca szkoła językowa w Zgierzu. Powstała w 2009 r., a ośrodkiem kierują dwie zgierzanki – Justyna Bartoszek oraz Aleksandra Maciak.

W podstawowej ofercie szkoły znajduje się 6 języków obcych – angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański i francuski. Obecnie swoje umiejętności językowe szlifuje tu ponad 140 osób ze Zgierza i okolic. Dużą popularnością zaraz po j. angielskim cieszy się nauka j. hiszpańskiego – szczególnie wśród dzieci. Zajęcia odbywają się w tygodniu oraz w weekendy. 

Inne

Ciekawe artykuły