REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Warsztaty Zdrowia i Urody na zakończenie kampanii WIDZIEĆ LEPIEJ – 31.05.2014 (patronat medialny)

Kampania WIDZIEĆ LEPIEJ powoli dobiega końca. Tegoroczna edycja to ponad 200 przebadanych par oczu, a 37% z nich to wykryte wady wzroku. Na zakończenie Italooptica wraz z klubem Fru Fitness zapraszają na bezpłatne Warsztaty Zdrowia i Urody.

Jeżeli chociaż jedna osoba przekonała się, że regularne badania pomagają zapobiegać dalszemu rozwojowi chorób oczu to warto było zorganizować tę kampanię – zdradza Agnieszka Mikołajczyk, rzecznik prasowy WIDZIEĆ LEPIEJ – Chętnych na badanie było dużo. Nasi specjaliści przez ostatnie dwa miesiące mieli dużo pracy, ale oplaciło się. Wśród wykrytych wad wzroku znalazły się: jaskra i zaćma – dodaje. Jak widać Zgierzanie chcą się badać i dbać o swój wzrok, ale nie tylko. Wielu z tych, którzy odwiedzali salony Italooptica, zwracali również uwagę na kondycję służby zdrowia i brak terminów, jeśli chodzi o zapisy do specjalistów różnych dziedzin medycyny.

Co potencjalny pacjent ma do wyboru?

Aby nie czekać w długich kolejkach pacjnet ma do wyboru trzy opcje. Pierwszą z nich jest korzystanie z benefitów jakie daje pracodawca. Musi to być pracodawca, który zapewni swoim pracownikom abonament w prywatnych przychodniach oraz ubezpieczenie grupowe. W tym przypadku koszt dla pracownika jest niewielki i mało odczuwalny, ponieważ kwota rzędu około 50zł jest odciągana z miesięcznej pensji. Drugą możliwością jest samodzielne wykupienie abonamentu w jednym z NZOZów. W takim przypadku koszt miesięczny znacznie przekracza 100zł w zależności od wykupionego pakietu. Korzyści są jednak znaczne: umawianie wizyt za pośrednictwem internetu, wgląd do wyników badań online, czy zamawianie recept poprzez e-mail. Trzecią opcją są wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich i ten sposób bywa niezwykle kosztowny, szczególnie jeśli umawiamy się do lekarza z wieloletnią praktyką i tytułem profesora. Te utrudnienia powodują, że rzesza uzytkowników sieci czerpie wiedzę na temat swojego zdrowia z internetu, co nie jest korzystne w dzisiejszym świecie, pełnym chorób cywilizacyjnych.

Warsztaty ze specjalistami

Zakończeniem kampanii społecznej WIDZIEĆ LEPIEJ będą Warsztaty Zdrowia i Urody, których celem jest przekazanie jak największej ilości informacji na temat profilaktyki zdrowotnej, budowania zdrowego menu na co dzień oraz zachęcenie do aktywności fizycznej poprzez trening funkcjonalny. Na pytania odpowiedzą: dietetyk i lekarz medycyny, a do ruchu zachęci trener klubu Fru Fitness. Warsztaty są bezpłatne, a każdy uczestnik otrzyma atrakcyjne wejściówki do klubu oraz kupon o wartości 50 zł na zakup okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Zapisywać się można poprzez wysłanie wiadomości na profil Facebook Italooptica lub poprzez kontakt telefoniczny z salonem: 42 715 27 85 lub 42 715 55 55.

Inne

Ciekawe artykuły