REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

WirtualnyZgierz.pl już miesiąc w sieci – podsumowanie

19 czerwca wystartował WirtualnyZgierz.pl, minął już zatem miesiąc odkąd portal jest ogólnodostępny dla społeczności Zgierza. Czas na podsumowania:)
 
Dostarczamy Wam informacje o mieście i okolicach z różnych źródeł: własnych, instytucji współpracujących oraz na zasadzie przeglądu prasy. Chcemy, abyście wiedzieli co dzieje się w pobliżu własnego podwórka klikając w jedno miejsce – niebieskiego jeżyka.
 
 Bardziej skupiamy się na tym co jest i co będzie. Wychodzimy z założenia, że relacje o tym co działo się możecie znaleźć w prasie. Poruszamy tematy lokalne: zgierskie, informujemy również jeśli coś ważnego dzieje się w okolicznych miastach. Promujemy również ogólnopolskie kampanie społeczne oraz ciekawe aktualności gospodarcze. Unikamy krajowych tematów politycznych oraz światowych problemów. O nich możecie usłyszeń w wieczornych dziennikach telewizyjnych.
 
Obok regionalnych aktualności i wydarzeń przygotowujemy dla Was obszerną bazę firm i instytucji. Wielu wpisów jeszcze nie ma, ale braki chcemy uzupełnić do końca lipca. Firmę może dodać każdy z was, podobnie jak i newsa, wydarzenie, ogłoszenie zdjęcia, czy wpis na forum. A to wszystko bezpłatnie! Na forum toczy się już kilka dyskusji w odrębnych wątkach. 
Do tej pory portal odnotował: 5963 wizyt. W samym lipcu średnio odwiedzały nas 232 osoby dziennie, najwięcej 14 lipca – 408 użytkowników. Średni poziom statystyk zwiększa się cały czas. 
 
W przypadku problemów z poprawnym załadowaniem strony zalecamy aktualizację do najnowszych wersji przeglądarek internetowych. Polecamy Google Chrome, Opera, Mozilla. 
 
Staramy się, aby na łamach portalu było jak najbardziej ciekawie. Proponujemy Wam, sposoby na spędzenie wolego czasu w kategorii: Nudno w mieście? Możecie u nas sprawdzić pogodę, zagłosować w ankiecie, czy wygrać pizzę lub bilety do kina. I właśnie od dziś Kino Charlie we współpracy w portalem WirtualnyZgierz.pl ma dla Was co tydzień bezpłatne podwójne zaproszenie na seans filmowy.
 
Rozpoczęliśmy współpracę reklamową z firmami ze Zgierza. Zaufali nam: Pizzeria Gruby Benek, SUM – Hurtownia Elektrotechniczna i Oświetlenie, SUM Filia – Karnisze i Rolety, City Pizza Pub, Foto Studio Paparazzi. Cały czas poszerzamy kontakty z instytucjami typu non-profit.
 
Jako firma AGAVE Projekty Medialne wykonujemy również profesjonalne strony internetowe. Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy newsy, jakie w największym stopniu przykuły waszą uwagę w minionym miesiącu.

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność