REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wojewódzkie Zawody Modeli Kartonowych – Mały Modelarz

25 lutego w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi odbędą się Wojewódzkie Zawody Modeli Kartonowych "Mały Modelarz" o puchar dyrekotra BŁZW LOK W ŁODZI. Imprezie będzie towarzyszyła również giełda oraz wystawa.  

POSTANOWIENIA OGÓLNE 
1.Termin i Miejsce 
Konkurs, giełda i wystawa zostaną przeprowadzone w dniu 25.02.2012 w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi, al. Wyszyńskiego 86
 
 2.Organizatorzy 
 Zawody organizowane są przez BŁZW LOK w Łodzi, KM LOK „Dedal” i Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. 
 
 3. Uczestnictwo 
Uczestniczyć w konkursie może każdy modelarz bez względu na wiek. Modelarze nie zainteresowani udziałem w konkursie modelarskim mogą zaprezentować swoje modele na wystawie pozakonkursowej. Dobór tematów, ilość modeli jak i technika ich wykonania – dowolna. Dodatkowo zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w giełdzie modelarskiej. Od modelarzy i handlujących nie będą pobierane opłaty.
 
4. Przyjmowanie modeli , wystawa i odbiór modeli 
Przyjmowanie modeli nastąpi godz. 9.00 – 11.00 w dniu 25.02.2012 Możliwe jest wcześniejsze dostarczenie modeli po uprzednim uzgodnieniu z organizatorem. Wystawa odbędzie się w dniu 25.02.2012 w godz. 11.00 -17.30. Odbiór modeli nastąpi po zakończeniu wystawy. 
 
5. Ocena modeli, ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów. 
Ocena modeli będzie odbywać się w godz. 11.00-15.00 w dniu 25.02.2012. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 25.02.2012 ok. godz. 17.00. Zakończenie zawodów planowane jest na godz. 17.30 
 
6. W ramach konkursu oceniane będą następujące klasy modeli w kategoriach wiekowych Młodzik i połączona Junior/Senior 
SiH – SAMOLOTY I ŚMIGŁOWCE – kartonowe 
Sm – SAMOLOTY 1:48-1:50 – kartonowe 
O – STATKI i OKRĘTY– kartonowe 
Op – OKRĘTY PODWODNE – kartonowe 
Ż – ŻAGLOWCE – kartonowe 
PK – POJAZDY KOŁOWE – kartonowe 
PG – POJAZDY GĄSIENICOWE – kartonowe 
B- BUDOWLE – kartonowe 
IIB1K – POJAZDY KOŁOWE 1/35 – plastikowe 
IIB1G – POJAZDY GĄSIENICOWE 1/35 – plastikowe 
IIB2GK – POJAZDY KOŁOWE I GĄSIENICOWE 1/72 – plastikowe 
F41CS – SAMOLOTY I ŚMIGŁOWCE 1/72 – plastikowe 
F41BS – SAMOLOTY I ŚMIGŁOWCE 1/48 – plastikowe 
F41A – SAMOLOTY 1/32 – plastikowe 
IIIM – STATKI I OKRĘTY – plastikowe 
 
7. Klasyfikacja 
Konkurs zostanie przeprowadzony w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej. Organizator nie przewiduje możliwości składania protestów. 
 
8. Wyróżnienie i nagrody 
Za zajęcie miejsc I – III Organizatorzy przewidują dyplomy. Za zajęcie I miejsca w klasyfikacji zespołowej przyznany będzie puchar Dyrektora Biura Łódzkiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Łodzi. W każdej z klas modeli kartonowych wyróżnione będą najlepsze modele z wydawnictwa „Mały Modelarz”. Przewidywane są też nagrody specjalne. 
 
9. Informacje 
Zgłoszenia do konkursu, kontakt w sprawie zawodów, regulaminu, klas: Grzegorz Nowak tel. 668 83 95 97, [email protected]. W razie potrzeby Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do powyższego regulaminu.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a