REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wracają koncerty letnie

 Sezon koncertowy czas zacząć. 5 lipca 2015 roku o godz. 19.00 ogród zgierskiego MOK-u wypełni muzyka. Będzie trochę folku, trochę coverów popularnych przebojów, ale przede wszystkim będą szanty! Już wiecie kto wystąpi w MOK-u w niedzielę? Odpowiedz brzmi: Męski Punkt Widzenia. Zespół w składzie: Tomasz Stanisławski, Krzysztof Staśkowiak, Rafał Witman, Robert Miżyński zagra „z lekko rockowym riffowaniem i bluesową harmonijką, czasem po wariacku, nie zawsze czysto, ale za to z dużą energią i nieprzemijającą pasją”. Zgierzanie przyjdźcie, by posłuchać i oceńcie to sami, nie tylko z męskiego punktu widzenia. Wstęp jest bezpłatny.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.