REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wygraj bilety na łódzkie Targi Ślubne 2011 r.

W najbliższy weekend 8-9.01.2011 r. odbędą się w Łodzi 7. Targi Ślubne. Mamy z tej okazji dla Państwa do rozdania aż 10 podwójnych zaproszeń przekazanych od organizatora. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:
 
Gdzie chciałabym/chciałbym spędzić swój wymarzony miesiąc miodowy? (wraz z krótkim uzasadnieniem)"
 
Spośród wszystkich maili wybierzemy 10 najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji, a następnie opublikujemy w serwisie. Czekamy na Państwa pomysły w dniach 5-7.01.2011 r. Odpowiedzi należy wysłać mailowo na adres [email protected], podając w temacie wiadomości:  „Targi Ślubne” . W mailu należy również podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. 
Jak sprawdzić swoją wygraną? W piątek 7.01.2011 r. wchodzimy na swoje skrzynki pocztowe i sprawdzamy czy dostaliśmy odpowiedź zwrotną. 
 
Biorąc udział w konkursie należy zawrzeć w wiadomości klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej wiadomości e-mail i udostępnienie ich organizatorowi Targów Ślubnych – spółce LUPO MEDIA Maja i Sławomir Wilk Sp. j. dla potrzeb związanych z przekazaniem zaproszeń czytelnikom portalu WirtualnyZgierz.pl zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."
 
Portal WirtualnyZgierz.pl nie jest organizatorem konkursu. Rola portalu sprowadza się do udostępnienia czytelnikom możliwości odbioru bezpłatnych zaproszeń na 7. Targi Ślubne organizowane przez Lupo Media. 

Inne

Ciekawe artykuły