REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wygrali wejściówki na Kabaret Neo-Nówka w Zgierzu

5-ro naszych czytelników wygrało podwójne bezpłatne zaproszenia na Kabaret Neo-Nówka, który wystąpi ze swoim nowym programem "Seks, Alkohol i Książki" w Hali MOSiR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2 dnia 15 października 2010 r. o godz. 20.00.
 
W gronie zwycięzców znaleźli się Pani Aneta, Pani Edyta, Pan Bronisław, Pan Michał oraz Pan Sławomir. Laureaci zostali wyłonieniu w trakcie komisyjnego losowania z udziałem posła Artura Dunina. 
 
Aby wziąć udział w konkursie należało prawidłowo odpowiedzieć na 2 pytania:
 
Pytanie 1. Jaki tytuł nosi piosenka, której motyw muzyczny jest hejnałem Miasta Zgierza?
 
Pytanie 2. Jaką inicjatywę promującą lokalny patriotyzm wśród zgierzan prowadzi od ponad miesiąca Poseł na Sejm RP Artur Dunin?
 
Podjemy prawidłowe odpowiedzi:
 
Odpowiedź 1. Stary Młynarz ze Zgierza


Odpowiedź 2. Niebieskie bransoletki z napsiem ZGIERZ MOIM MIASTEM. 
 
Organizatorem oraz sponsorem konkursu (we współpracy z portalem WirtualnyZgierz.pl) jest Poseł na Sejm RP i kandydat na Prezydenta Zgierza Artur Dunin.
Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od