REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wygrali wejściówki na Kabaret Neo-Nówka w Zgierzu

5-ro naszych czytelników wygrało podwójne bezpłatne zaproszenia na Kabaret Neo-Nówka, który wystąpi ze swoim nowym programem "Seks, Alkohol i Książki" w Hali MOSiR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2 dnia 15 października 2010 r. o godz. 20.00.
 
W gronie zwycięzców znaleźli się Pani Aneta, Pani Edyta, Pan Bronisław, Pan Michał oraz Pan Sławomir. Laureaci zostali wyłonieniu w trakcie komisyjnego losowania z udziałem posła Artura Dunina. 
 
Aby wziąć udział w konkursie należało prawidłowo odpowiedzieć na 2 pytania:
 
Pytanie 1. Jaki tytuł nosi piosenka, której motyw muzyczny jest hejnałem Miasta Zgierza?
 
Pytanie 2. Jaką inicjatywę promującą lokalny patriotyzm wśród zgierzan prowadzi od ponad miesiąca Poseł na Sejm RP Artur Dunin?
 
Podjemy prawidłowe odpowiedzi:
 
Odpowiedź 1. Stary Młynarz ze Zgierza


Odpowiedź 2. Niebieskie bransoletki z napsiem ZGIERZ MOIM MIASTEM. 
 
Organizatorem oraz sponsorem konkursu (we współpracy z portalem WirtualnyZgierz.pl) jest Poseł na Sejm RP i kandydat na Prezydenta Zgierza Artur Dunin.
Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub