REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wypadek na rozjeździe Łęczyca-Kutno

We wtorek (26.10.2010 r.) około godz. 13.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na rozwidleniu ul. Armii Krajowej i Piątkowskiej. Kierowca Poloneza jadać ul. Łęczycką od strony Ozorkowa podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ul. Piątkowską wmusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w bok auta marki Tata prowadzonego przez kobietę w wieku 54 lat. Do szpitala na obserwację trafili pasażerowie obu samochodów  – mówi obecny na miejscu zdarzenia dowódca Dominik Wójcik z KPP w Zgierzu.

Jak się ostatecznie okazało kierowca Poloneza nie posiadał nigdy prawa jazdy. Został ukarany mandatami na łączną kwotę 750 zł. Największych obrażeń w wyniku zdarzenia doznał pasażer Poloneza w postaci rany ciętej na głowie.

Ruch z kierunku Ozorkowa do Łodzi odbywał się bez przeszkód. Zablokowany był natomiast skręt w Piątkowską. Korkowała się również krajowa jedynka od strony Łodzi – samochody z dwóch pasów kierowane były w ul. Piątkowską.  

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a