REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wypadek śmiertelny w powiecie zgierskim-policjanci apelują o równowagę za kierownicą

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce 29 marca w miejscowości Dąbrówka Wielka. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Pomimo cyklicznie prowadzonych działań profilaktycznych i prewencyjno-kontrolnych oraz wielu apeli policjantów ruchu drogowego, wczoraj doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Ford, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zderzenia pojazd stanął w płomieniach, a kierujący tym pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Do tego tragicznego wypadku doszło 29 marca około godziny 16:20 w miejscowości Dąbrówka Wielka na skrzyżowaniu ulicy Kasztanowej z drogą wojewódzką numer 702.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Źródło: zgierz.policja.gov.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a