REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyścig Solidarności wystartował z Łodzi

W środę (30.06.2010 r.)  o 10.15 spod siedziby Urzędu Miasta Łodzi wystartował XXI Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Ulice centrum miasta były częściowo zamknięte. Trasa największego wyścigu kolarskiego w Polsce wiedzie przez łódzkie miejscowości m.in. Pabianice, Piotrków Trybunalski, Kleszczów, Bełchatów. Łączna trasa liczyć będzie 903 km, a metę wyznaczono w Jarosławiu. Kolarze dojadą na nią 4 lipca.  
 
Pierwszego dnia wyścigu dwa etapy zostały rozegrane na jednych z najlepszych dróg w kraju, w okolicach Kleszczowa, co sprzyjało rozwijaniu dużych prędkości. W zawodach bierze udział 20 ekip kolarskich, z której każda złożona jest z maksymalnie siedmiu zawodników.
 
Kolarzy można było obserwować w środę o 13.30 w Kleszczowie oraz 18.30 w Radomsku.
 
Tegorocznemu wyścigowi patronuje "Polska Dziennik Łódzki".
 
więcej informacji oraz mapę etapów znajdziesz na www.wyscig.com.pl
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.