REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wystartował WirtualnyZgierz.pl

 19 czerwca ruszył oficjalnie nowy zgierski portal informacyjny. Choć stronę można było wcześniej podejrzeć, od soboty jest ona ogólnodostępna dla wszystkich. Portal jest w trakcie rozbudowy i wciąż przechodzi okres testowy. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 

 Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu – możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Serwis daje również możliwość dyskusji, wymiany zdań oraz poglądów na forum.

Pomysłodawcą serwisu jest Agata Urbańska – rodowita zgierzanka oraz Piotr Majewski – od lat związany blisko ze Zgierzem.

Zapraszamy do korzystania i współpracy!

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają