REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

XIII edycja "Nie bądź żyła…" – 15.03.2014

W 15 marca w godz. 10:00 – 13:00 na parkingu obok McDonald’s. Krew będzie można oddać w charakterystycznym Krwiobusie Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi. To już 13 edycja akcji honorowego oddawania krwi „Nie bądź żyła.. podziel się krwią”, organizowana przez posła Artura Dunina wraz z pracownikami biura poselskiego. Dzięki wielkiej ofiarności mieszkańców Zgierza i okolic podczas dotychczasowych edycji przekroczona została magiczna granica 100 litrów.

Jest bardzo dużo osób, które przychodzą oddać krew za każdym razem kiedy odwiedza nas Krwiobus lub stację organizujemy w biurze – mówi asystent posła Piotr Ogrodowczyk –  zachęcam jednak również inne osoby, które mogą oddać krew. Przyznaję, że sam się bałem, ale w poprzedniej edycji zdecydowałem się przełamać i na 100% ponownie to zrobię. 

Zapraszamy wszystkich chętnych (zdrowych i pełnoletnich) do podzielenia się tym co najcenniejsze. Portal WirtualnyZgierz.pl objął po raz kolejny patronat medialny nad akcją.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,