REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

XIX Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2014 – 14.06.2014 (patronat medialny)

Zapraszamy na XIX Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim „Family Cup".

Program imprezy:

Spotykamy się 14 czerwca 2014 (sobota) w Zgierzu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji „MALINKA". Biuro organizacyjne zawodów czynne jest od godz. 9:00 do 10.30 Start najmłodszej kategorii: godz. 10:30.

  • Wpisowe dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia (roczniki 1998 i młodsze) -10 zł.
  • Wpisowe dla osób od 17 lat (roczniki 1997 i starszej – 20 zł. Wpisowe zawiera: ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny, organizację imprez.

Zapisy: na stronie Family Cup w zakładce kolarstwo – formularz zgłoszeniowy lub u organizatora regionalnego: Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, ul. Długa 42, tel. 42 719 08 52, e-mail: [email protected] do godz. 16:00 dnia poprzedzającego zawody.

UWAGA: Zgłoszenia na zawody przyjmowane są do dnia poprzedzającego zawody. Osoby zgłaszające się w dniu zawodów (zapisy tylko w godzinach 9:00 -10:30) – obowiązuje powiększona o 50% stawka opiaty startowej. W związku z wprowadzeniem od 2009 roku nowoczesnego systemu kontroli i pomiaru czasu zawodnika, każdy uczestnik będzie wyposażony w chip, który wydawany będzie w zamian za dokument tożsamości lub kaucje w wysokości 50 zł. Kaucja lub dowód tożsamości ma być gwarancją zwrotu chipa zaraz po zakończeniu zawodów. Osoby nieletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców / prawnych opiekunów na start w zawodach. Każdy zawodnik musi posiadać kask. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem zawodów zamieszczonym poniżej.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.