REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zakłócali porządek podczas meczu Widzew-Ruch Chorzów

Policjanci z VI Komisariatu w Łodzi przesłuchali czterech pseudokibiców  zatrzymanych w związku z niewłaściwym zachowaniem podczas sobotniego meczu piłki nożnej pomiędzy Widzew-Łódź a Ruch-Chorzów. Wśród podejrzanych znaleźli się nietrzeźwy 36-letni zgierzanin, a także pijany 25-letni łodzianin, którzy w trakcie widowiska sportowego nie wykonywali poleceń pracownika ochrony.

Dołączyli do niech także zatrzymani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji dwaj mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego w wieku 26 i 32 lat, którzy rzucali w kierunku policjantów kamieniami. Oni także znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. W poniedziałek o ich losie zadecyduje prokurator.

Cała czwórka noc spędziła w policyjnym areszcie. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi do 3 lat pozbawienia wolności, za czynną napaść do 10 lat, za niewykonanie polecenia służb porządkowych wysoka grzywna.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub