REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zakłócali porządek podczas meczu Widzew-Ruch Chorzów

Policjanci z VI Komisariatu w Łodzi przesłuchali czterech pseudokibiców  zatrzymanych w związku z niewłaściwym zachowaniem podczas sobotniego meczu piłki nożnej pomiędzy Widzew-Łódź a Ruch-Chorzów. Wśród podejrzanych znaleźli się nietrzeźwy 36-letni zgierzanin, a także pijany 25-letni łodzianin, którzy w trakcie widowiska sportowego nie wykonywali poleceń pracownika ochrony.

Dołączyli do niech także zatrzymani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji dwaj mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego w wieku 26 i 32 lat, którzy rzucali w kierunku policjantów kamieniami. Oni także znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. W poniedziałek o ich losie zadecyduje prokurator.

Cała czwórka noc spędziła w policyjnym areszcie. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi do 3 lat pozbawienia wolności, za czynną napaść do 10 lat, za niewykonanie polecenia służb porządkowych wysoka grzywna.

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od