REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na nowy recital Anny Paszkowskiej

Jak Pan mógł?… czyli kobieta zmienną jest” to nowy projekt zgierskiej artystki Anny Paszkowskiej. Pełen humoru, jak i nieoczekiwanych zwrotów akcji recital jest odzwierciedleniem wciąż nieodgadnionej damskiej natury. 5 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00 w MOK-u usłyszymy ponadczasowe i przepiękne piosenki oparte na tekstach Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Artystce towarzyszyć będzie Monika Janiszewska, która tym razem nie tylko uświetni wieczór muzyką, ale i zaśpiewa.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 20.00, a także w dniu koncertu lub rezerwacja pod numerem telefonu: 42 716 26 18.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.