REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

ZDERZAK 2014 już za nami!

W tym roku Grand Prix powędrowało do zespołu DROP PANTS z Łodzi. Wyróżnienia otrzymały dwie kapele: PREMIERA z Koluszek i LE FLEUR z Knurowa.

Festiwal odbył się 20 września na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 10 kapel (wytypowanych przez jury spośród ponad 140 zgłoszonych do Festiwalu):

  1. CIRCLE WAVES – Warszawa
  2. CRIMSON ROCKETS– Warszawa
  3. DROP PANTS – Łódź
  4. EDWARD WITH GUN – Kraśnik
  5. GRAVITY– Bydgoszcz
  6. LE FLEUR – Knurów
  7. PHONIC CONTROL – Łódź
  8. PPREMIERA– Koluszki
  9. SLIVER – Tychy
  10. ZGIEŁK – Łódź

Jury, w składzie Radosław Gajda, Sławomir Macias, Marcin Tercjak, przyznało Nagrodę Grand Prix i dwa równorzędne Wyróżnienia.

Nagroda Grand Prix powędrowała do DROP PANTS – łódzkiego zespołu grającego energiczną mieszankę amerykańskiego i brytyjskiego rocka.Zwycięski zespół zgarnął trofeum ZDERZAKA i nagrodę finansową w wysokości 3000 PLN.

Jedno z dwóch wyróżnień przypadło w udziale zespołowi PREMIERA z Koluszek. Zespół otrzymał nagrodę finansową w wysokości 250 PLN oraz roczny serwis gitarowy ufundowany przez Salon Muzyczny Max Music w Łodzi.

Drugie wyróżnienie otrzymała formacja LE FLEUR z Knurowa. Zespół zgarnął nagrodę finansową w wysokości 250 PLN oraz roczny kontrakt promocyjny, przyznany niezależnie od werdyktu jury, przezAgencję MuzycznąPronet Records Promotion.

Ponadto, jury przyznało nagrodę pocieszenie zespołowi SLIVER z Tych.

Podczas Gali Finałowej, już poza konkursem, wystąpił zdobywca wyróżnienia zeszłorocznej edycji festiwalu – zespół ARCHANGELICA z Warszawy. Gwiazdą tegorocznego Zderzaka była kapela POWER OF TRINITY.

Zobacz:

Fotogaleria MDK w Zgierzu

Fotogaleria MIM Photography

Patroni honorowi:

Marszałek Województwa Łódzkiego, Starosta Zgierski, Prezydent Miasta Zgierz.

Patroni medialni:

STVK Centrum, TVP Łódź, Radio Łódź, Radio Żak, Pro-Radio, Band.pl, Fabryka Zespołów.pl, Wirtualny Zgierz.pl, EZG.INFO.pl, EZG Radio, EuroDesk Polska.

Sponsorzy:

ZAIKS Stowarzyszenie Autorów, Salon muzyczny Rock’n’Roll w Łodzi, Wodkan Zgierz, Salon muzyczny MAX MUSIC w Łodzi, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, Bank Spółdzielczy w Zgierzu, Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu, Firma poligraficzna TOMTEX w Zgierzu, Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne MARKAB, BIM Gastronomia: Bar Express &Bar Myśliwski w Zgierzu, Agencja Promocyjna Pronet Records, MIM Photography i WC Serwis Łódź.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.