REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Złamali ciszę wyborczą

Co najmniej do dwóch incydentów zakłócających ciszę wyborczą doszło w Zgierzu przez ostatni weekend. Najpierw w nocy z piątku na sobotę nieznany mężczyzna rozwieszał plakaty wyborcze jednego z kandydatów na radnego w pobliżu pl. Targowego. Świadek zdarzenia zaalarmował policję spisując wcześniej nr rejestracyjny samochodu. Z ustaleń policji wynika, że był to krewny kandydata. 
 
W niedzielę już w trakcie trwania głosowania doszło do kolejnego naruszenia ciszy. Po oddaniu głosu w jednym ze zgierskich lokali wyborczych i jego opuszczeniu mężczyzna zaczął rozdawać ulotki wyborcze jednego z kandydatów na prezydenta. Został zatrzymany. Do podobnych zdarzeń dochodziło w innych miastach województwa łódzkiego.
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.