REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Złomiarze ukrywali się w krzakach

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zgierskiej jednostki policji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do podstacji elektrycznej od wieży ciśnień na terenie zakładu przy ul. Konstantynowskiej w Zgierzu.

 
21 kwietnia 2012 r. w godzinach rannych dyżurny KPP Zgierz przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie wyżej wspominanego obiektu znajdują się dwaj mężczyźni, którzy kradną elementy metalowe. Przybyli na miejsce policjanci w rozmowie z obecnym na miejscu pracownikiem ochrony ustalili, że ci dwaj mężczyźni włamali się do podstacji elektrycznej wieży ciśnień, skąd skradli metalowe drzwi. Na widok nadchodzącego w ich kierunku ochroniarza uciekli i ukryli się na terenie zakładu pozostawiając na miejscu metalowy dwukołowy wózek, na którym znajdowały się skradzione drzwi. Policjanci zaczęli przeczesywać rozległy teren zakładu i budynków. Po kilkunastu minutach zauważyli leżących i ukrywających się w krzakach dwóch mężczyzn. Z uwagi na popełnione przez nich przestępstwo zostali zatrzymani i przewiezieni do zgierskiej komendy. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność