REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zmagania piłkarskie na boisku

Turniej piłkarski im. Marka Krzewiny to impreza cykliczna, zorganizowana w tym roku już po raz siódmy, dzięki staraniom zarządu Zgierskiego Klubu Sportowego „Włókniarz”, który realizuje zadanie publiczne pod nazwą „Organizacja VII Międzynarodowego Turnieju w piłkę nożną dla dzieci i młodzieży im. Marka Krzewiny” w okresie 26.08. – 28.08.2011 r. Kwota dofinansowania tego projektu ze środków pożytku publicznego przekazanych na ten cel przez Powiat Zgierski wyniosła 4 800 zł.

Trzydniowy turniej rozpoczął się eliminacjami, w których udział wzięły drużyny nie tylko z Polski, w tym: Lider Włocławek, KKS Kalisz, Futura Lipno, Świt Kamieńsk, MKS Zduńska wola, Fortuna Ivano-Frankivsk, MKP-Boruta Zgierz, Spartak Ivano-Frankivsk (Ukraina), PTC Pabianice, MULKS Łask, Włókniarz Zgierz.

Piłkarze rywalizowali ze sobą w drużynach podzielonych na dwie kategorie wiekowe: rocznik 2000/2001(sześć zespołów) oraz 1997 (dziesięć zespołów).

Niedzielny mecz finałowy w młodszej kategorii wiekowej rozegrały drużyny Spartak Ivano-Frankivsk i PTC Pabianice. Zwycięzcami zostali reprezentanci Ukrainy. W imieniu Starosty Zgierskiego – Krzysztofa Kozaneckiego puchary wręczyła Grażyna Gawrych – Pracownik Wydziału Organizacji i Spraw Obywatelskich, która zajmuje się m. in. realizacją zadań w zakresie pożytku publicznego. Wręczono także statuetki dla najlepszego strzelca (Eryk Bomba – PTC – 10 bramek), bramkarza (Igor Stopczyk – Włókniarz) i zawodnika turnieju (Wołodymyr Nowosad – Spartak).

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub