REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

170 paczek dla dzieci w ramach akcji "Gwiazdka 2014"!

Ponad 170 paczek dla dzieci przyniosła VII edycji akcji „Gwiazdka” organizowana wspólnie przez poseł Agnieszkę Hanajczyk oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, dzieci z najuboższych rodzin z terenu miasta Zgierza otrzymały paczki świąteczne. Uroczystość, jak co roku, odbyła się w Centrum Kultury Dziecka.

Tegoroczny finał Gwiazdki uświetniły przepiękne jasełka przygotowane przez podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło Zgierz. Na najmłodszych czekały również gry, konkursy i zabawy przygotowane przez animatorów z CKD.

Po części artystycznej Święty Mikołaj wręczył wyczekiwane prezenty. W tym roku obdarowanych zostało 170 dzieci w wieku od 2 do 14 lat. 

To niezwykle budujące, że z każdym rokiem znajdują się osoby, które włączają się w naszą akcję. To możliwość obcowania z ludźmi o wrażliwych sercach, ale przede wszystkim uśmiechy na dziecięcych buziach udowadniają, że takie akcje są potrzebne. Dziękuję za wspólną pracę Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Zgierzu. Dziękuję również Centrum Kultury Dziecka za pomoc w organizacji dzisiejszego finału oraz PSOUU koło Zgierz za cudowne jasełka  Jednak szczególne podziękowania i ukłony kieruję w stronę naszych darczyńców, bez których ta akcja nie mogła by się odbyć – mówiła Agnieszka Hanajczyk.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu